Отборите на ЦСКА и “Лудогорец“ изиграха изключително интригуващ първи полуфинален

...

ЦСКА и Лудогорец завършиха 1:1

Отборите на ЦСКА и “Лудогорец “ изиграха извънредно завладяващ първи полуфинален мач между тях за Купата на България и приключиха 1:1 в София.

В началото на втората част в мача имаше противоречива обстановка, откакто Иван Турицов събори Елвис Ману в наказателното поле на ЦСКА, само че реферът Волен Чинков не отсъди нарушаване. След тъкмо час игра пък Бърнард Текпетей бе изпъден след втори жълт картон. Тиаго Родригес даде преднина на „ червените” в 77-ата минути, само че в 81-ата Каули Оливейра изравни резултата за „ орлите” и означи извънредно скъп гол на непознат терен за идния реванш на „ Хювефарма Арена”, който е идната седмица.

Това бе и формален дебют на Любослав Пенев при новото му завръщане на „ Армията “.
Източник: skandal.bg