Отборите на Сасуоло и Наполи сътвориха истинска голеада, завършвайки при

...

Драма в края отдалечи Наполи от топ 4

Отборите на Сасуоло и Наполи сътвориха същинска голеада, завършвайки при резултат 3:3 в дуел от 25-тия кръг в Серия А.

След умерено начало на мача краят на първата част беше на високи обороти. Никола Максимович си означи автогол, с цел да даде задатък на домакините, само че Пиотър Зиелински възвърне паритета бързо по-късно. В последната минута на частта Доменико Берарди беше прецизен от дузпа за 2:1.

През втората част гостите съумяха да се възползват на собствен ред от възможностите си и да изравнят за 2:2 в 72-та минута, след гол на Джовани Ди Лоренцо. Лоренцо Инсиние, от своя страна, беше прецизен минута преди края на постоянното време за 2:3.

Драмата обаче предстоеше, откакто гостите позволиха нова нелепа дузпа в наказателното си поле, а Франческо Капуто обезпечи точката за Сасуоло и крайното 3:3.

Така, Наполи остана 6-ти, с актив от 44 точки от 24 мача, а Сасуоло е 9-ти с 36 пункта.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `