Отборите на Монтана и Арда (Кърджали) изиграха фантастичен двубой и

...

Монтана и Арда спретнаха голово шоу

Отборите на Монтана и Арда (Кърджали) изиграха приказен дуел и приключиха при резултат 3:3 на стадион " Огоста " в конфликт от първия кръг на efbet Лига. Попаденията осъществиха Милен Желев (33), Светослав Ковачев (34), Преслав Петров (48), Борислав Балджийски (49), Владимир Айтов (82), a в 91-ата минута Преслав Петров си означи автогол.

Първата заплаха се откри пред домакините в 5-ата минута, откакто Светослав Ковачев направи груба неточност пред наказателното поле, от която се възползва Сергей Георгиев, който лиши, след което заложи топката за Борислав Балджийски. Атакуващият халф стреля мощно, само че над вратата.

В 16-ата минута Спас Делев получи пас на левия фланг, след което настройки кълбото на десния си крайник и центрира в наказателното поле към Радослав Василев. Капитанът на гостите стреля с глава, само че над вратата.
Източник: fakti.bg