Отборите на Лацио и Удинезе сътвориха истинско шоу в двубой

...

Осем гола и три червени картона не разделиха Лацио и Удинезе

Отборите на Лацио и Удинезе сътвориха същинско шоу в дуел от 15-ия кръг на Серия А. Срещата приключи при резултат 4:4 и с трима играчи по-малко на терена, откакто Патрик, Молина и Уолъс напуснаха терена прибързано.

Всичко стартира в 17-ата минута, когато Бето изведе гостите напред в резултата. След половин час игра още веднъж той удвои задатъка на Удинезе. Само две минути по-късно обаче Чиро Имобиле върна едно попадение за "орлите ".

В края на първата част Молина повиши до 3:1 за своя отбор.

Малко след подновяването на играта Педро понижи, а в 56-ата минута Милинкович-Савич възвърне равенството.

Секунди по-късно Патрик задържа собствен съотборник, за което получи втори жълт картон и напусна терена прибързано. В 69-ата минута същото направи и Молина за удар с лакът.

В 79-ата минута Ачерби обърна до 4:3 за Лацио, само че надълбоко в добавеното време Арслан оформи крайния резултат.

Все отново имаше време за още един червен картон - този на Уолъс за неспортсменско държание.

Така двата отбора взеха по точка, която не оказва помощ изключително на никой от тях. Лацио е девети с 22 пункта, до момента в който Удинезе е на 14-о място с 16 точки.