Отборите на и завършиха при резултат 2:2 в двубоя помежду

...

Автогол спаси Айнтрахт от загуба срещу Фрайбург

Отборите на и приключиха при резултат 2:2 в дуела между тях от 17-ия кръг на немското състезание. Двата отбора си размениха по едно попадение във всяко от двете полувремена.

В 6-ата минута овладя доста добре топката пред наказателното поле на Фрайбург, обърна се, редуцира дистанцията до вратата и с акуратен удар в долния ляв ъгъл изведе Айнтрахт напред в резултата. В 32-ата минута изравни с майсторско осъществяване. Той се измъкна от отбраната на Айнтрахт и с ослепителен удар трансферира стража, а топката се оплете в мрежата. В 63-ата минута домакините стигнаха и до цялостен поврат в резултата. След безредие пред вратата на Трап с хубаво воле откри по отличен метод топката и порази задачата - 2:1. Гостите от Франкфурт въпреки всичко се добраха до точката в 75-ата минута, когато си означи безразсъден автогол.

Фрайбург заема девета позиция в класирането по-късно тъждество, като е с 24 точки, до момента в който Айнтрахт е осми с 27 точки.

Бундеслига 17 кръг, сряда 20 януари  Фрайбург 2:2краен резулат  Айнтрахт Франкфурт