Отборите на Чехия и Белгия завършиха при резултат 1:1 мача

...

Чехия и Белгия спретнаха бойко реми

Отборите на Чехия и Белгия приключиха при резултат 1:1 мача си от международните квалификации.

Все отново гостите влязоха по-добре в мача и още в деветата минута пропиляха късмет да открият резултата. Чехия отвърна повече от уместно и единствено 7 минути по-късно нацелиха гредата.

Последва сериозна замяна на положителни офанзиви, само че приключили без попадение за нито един от тимовете.

Веднага след подновяването на играта обаче, в 50-ата минута Якуб Янкто изведе домакините напред с мощен удар в долния десен ъгъл, който тотално отхвърли Тибо Куртоа.

"Червените дяволи " съумяха да се вдигнат и единствено 10 минути по-късно отвърнаха на удара посредством Ромелу Лукаку.

До края на мача и двата тима търсеха победното попадение, само че без триумф.

Така отборите на Чехия и Белгия взеха по една точка и се настаниха на първо и второ място в група Е с еднакъв брой точки - по 4.