Отборите на Ботев Враца и Берое играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Ботев Вр 1:0 Берое

Отборите на Ботев Враца и Берое играят при резултат 1:0 в първи мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Дориан Бабунски откри резултата в 42-ата минута на срещата.

Двубоят във Враца започва в 12:30 часа и ще можете да го гледате директно по DIEMA SPORT, както и да следите развоя дружно с Gong.bg .

Двубоят на стадион „ Христо Ботев” стартира равностойно, като първият удар към една от двете порти пристигна в 7-ата минута. Кийлън Лебон направи страховит пробив през центъра на защитата на домакините, навлезе в наказателното поле и откакто настройки топката на десния си крайник, стреля, само че прати коженото кълбо над вратата.

В 18-ата минута домакините стигнаха до греда. Юлиан Ненов получи топката леко вдясно по нападението на Ботев Враца и макар сериозната отдалеченост до вратата, реши да стреля. След рикошет в защитник на гостите, топката стана неспасяема за вратаря, който не съумя да я доближи. За негово благополучие обаче, коженото кълбо се отклони в гредата и излезе в корнер.

Точно след половин час игра пристигна и най-чистото състояние в мача до този миг. Тунгара получи в центъра на терена и с прелестен пас съумя да изведе Омар Камара зад защитата на домакините. Фланговият футболист изелзе очи в очи с Красимир Костов, само че не съумя да го преодолее. Камара стреля, само че вратарят на домакините избавя с отлична демонстрация.

Футболистите на Ботев дадоха отговор в 37-ата минута, когато от своя страна стигнаха до прелестен късмет за гол. След офанзива отдясно, топката бе пратена на границата на наказателното поле, където Юлиан Ненов бе оставен безусловно непокрит и стреля без никакво закъснение. Генади Ганев обаче бе на мястото си и съумя да отрази с една ръка.

LIVE БОТЕВ Вербовъчна разработка - БЕРОЕ 1:0

1:0 Бабунски 42'

Стадион: "Христо Ботев ", Враца

Рефер: Станислав Тодоров, Шумен

Ботев Вр: 76. Красимир Костов, 5. Костадин Ничев (к), 88. Йоан Бауренски, 77. Мартин Николов, 22. Диего Фераресо, 24. Стефан Гаврилов, 6. Антонио Георгиев, 28. Красимир Тодоров, 20. Дориан Бабунски, 94. Юлиан Ненов, 11. Виктор Василев

Треньор: Даниел Моралес

Берое: 33. Генадий Ганев, 5. Омар Сако, 6. Алексадър Цветков, 9. Мартин Камбуров (к), 17. Реян Даскалов, 19. Александър Василев, 20. Стив Фуртадо, 21. Кийлън Лебон, 27. Абубакар Тунгара, 43. Джонатан, 99. Омар Камара

Треньор: Петър Колев