Отборите на Атлетико Мадрид и Локомотив Москва играят при резултат

...

НА ЖИВО: Атлетико - Локо Москва, домакините точни от втори опит

Отборите на Атлетико Мадрид и Локомотив Москва играят при резултат 1:0. Ние от GONG.bg ще проследим всичко най-интересно от срещата тук.

37-а минута: Натискът на "дюшекчиите " продължава! Жоао Феликс си създаде пространство за удар и стреля, само че за малко не съумя да уцели вратата на Локомотив.

30-а минута: Нов късмет за Атлетико! Томас Партай се оказа на добра стрелкова позиция на границата на наказателното поле, само че стражът на Локомотив Москва беше на място, с цел да избави.

27-а минута: Отменен втори гол за Атлетико! След хубава композиция сред Анхел Корея и Алваро Мората испанският нападател разстреля Коченков, само че след това попадението беше анулирано поради отсъдена засада.

17-а минута: Гол за Атлетико! Момчетата на Диего Симеоне получиха втори късмет за осъществяване на дузпа, откакто Ведран Чорлука игра с ръка в наказателното поле. Зад топката този път застана Жоао Феликс, който невъзмутимо прати топката в долния десен ъгъл.

2-а минута: Пропуск от бялата точка за домакините! Жоао Феликс беше препънат от вратаря на гостите, което принуди основния арбитър да отсъди 11-метров углавен удар. Зад топката застана Кийрън Трипиър, който обаче беше обезверен от Антон Коченков под рамката на вратата на съветския отбор.

Атлетико Мадрид - Локомотив Москва 1:0

Ето и съставите на двата тима:

Атлетико Мадрид: Ян Облак, Кийрън Трипиър, Фелипе, Марио Хермосо, Ренан Лоди, Анхел Корея, Саул Нигес, Томас Партай, Коке, Алваро Мората, Жоао Феликс

Локо Москва: Антон Коченков, Мачей Рибус, Ведран Чорлука, Бенедикт Хьоведес, Соломон Квирквелия, Брайън Идоу, Алексей Миранчук, Гжекош, Криховяк, Рифат Жемалединов, Мурийо Серкейра, Едер;