Отборът на ЦСКА 1948 победи северномакедонския Шкендия с 2:0 в

...

ЦСКА 1948 победи Шкендия в последната си контрола от лагера в Турция

Отборът на ЦСКА 1948 победи северномакедонския Шкендия с 2:0 в контролна среща, изиграна на подготвителния лагер на " алените " в Белек, Турция.

Съставът на Тодор Янчев изигра положително първо полувреме и стартира с бърз гол. В третата минута Ангел Бастунов получи подаване от Радослав Кирилов и вкара с глава, само че " армейците " не съумяха да стигнат до повече попадения в първите игрови 45 минути след пропуски на Александър Колев, Георги Русев и Ангел Бастунов.

ЦСКА 1948 оформи крайния резултат в 82-та минута след центриране от ъглов удар. Топката бе пласирана на далечна греда, където Октавио Мантека смъкна кълбото с глава и го изпрати в свободния Лазар Марин. Той бе прецизен отблизо разстояние за 2:0.

" Червените " започват пролетния полусезон в Първа лига в събота, 11 февруари, с домакинство на новака в елита Хебър Пазарджик.