Отборът на Рома затвърди добрата си форма напоследък. Столичани спечелиха

...

Рома се настани в Топ 3 на Италия, мечтата на Верона започва да се изпарява

Отборът на Рома затвърди положителната си форма в последно време. Столичани завоюваха без усложнения семейството си на Верона от следващия кръг на Серия " А ".

Двубоят бе 20-и и за двата отбора през тази акция, като приключи при резултат 3:1.

Манчини, Мхитарян и Майорал вкараха за домакините, до момента в който Коли осъществя почетното попадение за гостуващия състав.
 Предложили Джеко на Рома, само че Пеп Гуардиола отказал

Нямал потребност от босненския нападател

" Вълците " си взеха решение мача единствено в границите на 9 игрови минути.

Джанлука Манчини откри резултата след тъкмо 20 минути игра, давайки подобаващ превес на отбора си, с оглед протичащото се на терена досега.
 Снимка 516455
Източник:

Само 2 минути по-късно Хенрих Мхитарян повиши на 2:0, възползвайки се от смутените бранители на противника, които към момента опитваха да провеждат редиците си след полученото попадение.

Ситуацията стана напълно отчайваща за гостите в 29-ата минута, в която и Борха Майорал записа името си измежду голмайсторите, предвещавайки крайния победител с гола си за 3:0.
 Снимка 516456
Източник:

При този резултат приключи първото полувреме от дуела.

В редиците на Верона бяха осъществени няколко промени, само че те спомогнаха само за достигането до почетно попадение за отбора, записано на сметката на Ебрима Коли.
 Макс Алегри отхвърли на Рома поради Реал (Мадрид)

Гласи се за мястото на Зинедин Зидан

Гамбийският играч се опита да даде вяра на съотборниците си за освен това в мача в 62-ата минута, само че нова смяна в статуквото нямаше и триумфът за столичани бе изцяло подобаващ.

Те към този момент разполагат с актив от 40 точки - с 1 повече от Ювентус. Верона резервира 9-ата си позиция.