Отборът на Лудогорец води с 4:0 на Етър на стадион

...

На живо: Лудогорец продължава да бележи срещу Етър

Отборът на Лудогорец води с 4:0 на Етър на стадион "Ивайло " във Велико Търново в дуел от 26-ия кръг на Първа професионална лига.

Резултатът е 0:4.

Клаудиу Керешу откри резултата за Лудогорец в 5-ата минута.

Върджил Мисиджан се разписа за 2:0 за гостите в 23-ата минута.

Пак Върджил Мисиджан бе прецизен в 39-ата минута за 3:0.

Абел Анисе повиши на 4:0 в 58-ата минута на мача.

Лудогорец взе удобна преднина още през първото полувреме. Шампионите вкараха три гола до почивката.

Клаудиу Кешеру откри резултата за Лудогорец рано рано в мача. Румънецът се възползва от чудесна асистенция на Върджил Мисиджан след заучено състояние в 5-ата минута. Димо Атанасов закъсня да покрие Мисиджан, който пък бе изведен от Марселиньо

След бърза офанзива за гостите в 17-ата минута Вандерсон центрира, топката стигна до Натанаел, само че нямаше кой от Лудогорец да засече.

Етър стигна до добра опция в 22-ата минута. Велко Батрович стреля рисково и не бе надалеч от задачата, само че въпреки всичко прати топката настрана от вратата на Лудогорец.

Разградчани повишиха на 2:0 в 23-ата минута на срещата. Върджил Мисиджан бе изведен от Марселиньо зад отбраната на домакините и осъществя за 2:0 за гостите.

В 26-ата минута Яни Пехливанов падна в наказателното поле на Лудогорец след битка за топата със противник, само че нямаше сигнал от рефера, а в 37-ата офанзива на Етър внесе напрежение в половината на гостите, само че при удара Велко Батрович не сполучи.

Третото попадение за Лудогорец падна в 39-ата минута. Гостите разиграха чудесно, Вандерсон пусна към Върджил Мисиджан, който осъществя с прекрасен удар за 3:0 за разградчани.

Мисиджан удвои за Лудогорец против Етър

Само 5 минути бяха потребности на Лудогорец против Етър

Селфи с най-сладките почитатели на съперника

Сериозен интерес за Етър - Лудогорец

Развитието на дуела можете да следите минута по минута в GONG.BG.

Можете да гледате мача в GONG PLAY и PLAY DIEMA XTRA, както и по телевизия DIEMA SPORT.

Стартовите сформира

Етър: Христо Иванов, Георги Пашов, Пламен Гълъбов, Яни Пехливанов, Венцислав Василев, Димо Атанасов, Даниел Младенов, Чавдар Ивайлов, Аласана Мане, Велко Батрович, Самб Бадара

Лудогорец: Ренан дос Сантос, Натанаел, Сисиньо, Георги Терзиев, Игор Пластун, Светослав Дяков, Абел Анисе, Марселиньо, Вандерсон, Върджил Мисиджан, Клаудиу Кешеру