Отборът на Легендите триумфира със Суперкупата в Любителската волейболна лига

...

Легендите грабнаха Суперкупата на Volley Mania

Отборът на Легендите победи със Суперкупата в Любителската волейболна лига Volley Mania. Шампионите от предишния сезон се постановиха с 3:1 (25:14, 20:25, 25:19, 25:15) против носителя на Купата на лигата от предишния сезон EvilBall.

Мачът в зала " Васил Симов " беше трогателен, като Легендите демонстрираха превъзходството си.

Шампионите изиграха доста мощно първия гейм и завоюваха безапелационно. Във втория те направиха промени в състава си, от което EvilBall им се възползва, с цел да изравни.

След това Легендите още веднъж заиграха на равнище и това се оказа решаващо за успеха им. В четвъртата част те натрупаха огромна преднина, направиха смени в състава и сграбчиха купата.

Мачът идва в разгара на 14-ия сезон във Volley Mania. Тази година в конкуренцията вземат участие рекордните 61 тима.