Отборът на Атлетик Констанца, с българина Павел Маринов в състава

...

Павел Маринов игра 16 минути при загуба на Атлетик Констанца

Отборът на Атлетик Констанца, с българина Павел Маринов в състава си, загуби гостуването си от Крайова с 83:95 в среща от десетия кръг на мъжкото баскетболно състезание на Румъния.

Маринов влезе като запаса и за 16 минути записа 4 точки, 3 асистенции и 1 битка.

От неговите съотборници най-резултатен беше Максуел Дарлинг с 24 точки.

Във краткотрайното класиране Атлетик е на осмо място с пет победи и пет загуби а провалянето беше трето следващо за отбора в шампионата.

Българката Карина Константинова изигра мощен мач за отбора на Миралвайе, който позволи осма поредна загуба в испанската Втора дивизия. Отборът отстъпи вкъщи пред Алкобендас с 65:85 в среща от 12-ия кръг.

Константинова беше най-полезна за своя отбор и се отличи с 9 точки, 7 битки и невероятните 11 отнети топки. Към статистиката си тя добави още 2 асистенции за 35 минути и записа коефицент на потребно деяние 19.

От нейните съотборнички Камила Джаксън приключи с 14 точки и 10 битки.

В класирането Миралвайе е на 14-а позиция с 3 победи и 9 загуби.