ОБЛАСТ МОНТАНАОбщина Берковица  На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./

ОБЛАСТ МОНТАНАОбщина Берковица  На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ ...

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за периода 23 - 27 юли 2018 г..



ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928,28,21, Александровска, извън Регулацията, Казаните, Калето, Николаевска, Странджа

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, извън Регулацията

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица: 086014 Землището На С.Бързия

На 25.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р иван Панов, Д-Р иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица

На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, иван Вазов, извор, извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, иван Вазов, изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бързия: 9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, иван Вазов, извън Регулацията, искър, исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Котеновци: Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Мездрея: 000002

На 26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм  

На 25.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 919016, България /Г.Димитров/, извън Населеното Място, изгрев /М.Гвардия/, Отец Пайсий

Община Лом  

За периода 23-27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 24-26.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Долно Линево: Васил Левски, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Дунав, Малина, Марица, Пирин, Покрайна, Стефан Караджа

За периода 24-26.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Варош(Димитър Маринов), Веслец(Братя ибренови), Георги Манавски(Н.Чуков), Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Петър Евстатиев, Пирот, Пирот, Солун, Стадиона, Стара Планина, Стара Планина, Тимок, Тимок, Тунджа, Тунджа, Филип Тотю, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 23.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, извън Регулацията, Кнес иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 25.07.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лом: Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 26.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Медковец  

На 26.07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Медковец: Георги Димитров

Община Монтана  

За периода 24-27.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, иван Каменов, иван Михайлов, извън Регулацията, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Видлица: извън Регулация

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Вирове: Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф игнатиев, иван Вазов, иглика, Китката, Марица, Никола Йонков Вапцаров, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Чавдар

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, иван Вазов, извън Регулацията, искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 23.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говежда: извън Регулацията

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Церовене: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, иван Алексов, иван Вазов, извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489.22.438, извън Регулацията, Местност Расника, Расника

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов)

На 24.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Бързия, изгрев, Лъката, Макгахан(Ав.Стоянов), Никола Вапцаров

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Монтана: Вардар, Вит(Георги Бонев), Княз Александър Батенберг, Парта, Странджа, Тунджа

На 24.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Генерал Арнолди, изгрев, иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Младост, Младост, Поп Харитон(Д.Вълков), Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Хайдут Велко, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, ивайло, извън Регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П.А.Славков(Г.Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: иван Димитров, Йордан Цеков, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Христо Смирненски

На 24.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Местност Расника, Расника

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Николово, Общ. Монтана: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, извън Регулация, Първа, Семков Дол, Тридесета, Тринадесета, Шеста

На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 26.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Сумер: Станой Стоянов

На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, Местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Чипровци  

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Белимел: Местност Ливагето

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 23.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Превала: Гаврил Генов, Георги Дамянов, иван Бобанов, Местност Ширина, Огоста, Орешак, Петър Калафатов, Стара Планина, Стопанска, Христо Ботев

На 25.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Чипровци: 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, иван Станиславов, извън Регулацията, Калето, Павлето (В.Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

Община Якимово  

На 27.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Дългоделци: 23-ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

Източник: 3e-news.net