Носителят на Купата на Русия Локомотив (Москва) отново се изравни

...

Спорна дузпа лиши Арсенал и Костадинов от точка в Москва

Носителят на Купата на Русия Локомотив (Москва) още веднъж се изравни по точки с първенеца и лидер в класирането на РПЛ Зенит. " Железничарите " измъкнаха сложна победа с 2;1 в семейството си на Арсенал (Тула) и отстъпват единствено по голова разлика на питерци.

Георги Костадинов беше титуляр за Арсенал и остана на терена до последния съдийски сигнал. Българският национал получи жълт картон в 64-ата минута за нарушаване против Алексей Миранчук. Именно младата звезда на домакините донесе успеха на Локо с гол от дузпа в 45-ата минута. Наказателният удар беше отсъден за нарушаване против самия него на вратаря на гостите Михаил Левашов. Телевизионните повторения обаче демонстрираха, че реферът Сергей Лапочкин по-скоро взе неверното решение.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 12 кръг, неделя 6 октомври  Локомотив Москва 2:1краен резулат  Арсенал Тула