Най-големият арсенал от незаконни оръжия и боеприпаси, откриван някога у

...
Най-големият арсенал от незаконни оръжия и боеприпаси, откриван някога у
Коментари Харесай

Откриха най-големият арсенал от бойни оръжия у нас

Най-големият боеприпас от противозаконни оръжия и муниции, откриван в миналото у нас, е конфискуван при профилирана полицейска интервенция на ГДБОП. Двама мъже са арестувани и упрекнати, предават от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи.

По време на дейностите чиновници на отдел „ Контратероризъм “ разкрили и особено оборудвана работилница за преправянето им.

Акцията на антимафиотите е извършена на 3 декември на територията на област Смолян и градовете София, Враца и Шумен, под управлението и надзора на Районна прокуратура – Смолян.

Подробности за спецоперацията на ГДБОП и на прокуратурата ще бъдат показани от 11:00 часа в четвъртък, 5 декември, в постройката на Съдебната палата на Смолян.

В брифинга ще вземат участие старши комисар Боян Раев, заместник-директор на ГДБОП, Борислав Трайков, началник на отдел „ Контратероризъм “ при основната дирекция, и окръжният прокурор на Смолян Недко Симов.
Източник: glasnews.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР