Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич говори след победата с 1:0

...

Милош Крушчич: Изключително труден мач за нас, накрая сгрешихме като 12-годишни

Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич приказва след успеха с 1:0 над Арда (Кърджали) в шампионата за Купата на България. Специалистът призна, че срещата на " Арена Арда " е била извънредно сложна за неговите футболисти.

" Изключително сложен мач, само че най-важното през днешния ден е резултатът. Играта попада на втори проект, знам по какъв начин би трябвало да играем, само че не показахме тази игра. Тук се играе доста мъчно, изненадаха ни с експанзия. Когато вкарахме гол във втората минута, нашите играчи сякаш се успокоиха. Футболистите на Арда играха доста добре и не спираха да нападат. В подобен мач е значим резултатът. Много сложен мач се получи, още един път ще кажа. Евандро не влезе добре в мача, не игра добра и по тази причина го замених. Труден мач, сложен терен, атмосфера, само че не може непрекъснато да играеш добре и да печелиш резултати. Сега взехме нужния резултат, това е характерно в шампионатите за Купата на България - няма втори мач. В последната минута попаднахме в капан, вкараха ни на контраофанзива, изиграхме обстановката като деца на 12 години, трябваше да задържим топката. В Пловдив може би ще ни по-лесно против Арда, тъй като не играем тук. Ще има време да мислим за този мач. На нула да победим постоянно е хубаво, шести следващ мач без позволен гол е добре. Това е индикатор, че тимът върви на прав път ", сподели Крушчич. efbet Лига 18 кръг, неделя 1 декември  ЦСКА-София 0:0краен резулат  Лудогорец