Наставникът на Царско село Веселин Великов не скри задоволството си

...

Веселин Великов: Бяхме по-класния отбор

Наставникът на Царско село Веселин Великов не скри задоволството си от следващата победа, която записа неговият отбор при визитата си на Созопол. Столичани се постановиха с 1:0 и оглавиха еднолично класирането във Втора лига

„ Доволен съм най-много от резултата. Отборът на Созопол нямаше какво да губи и направи всичко допустимо да не допусне проваляне. Домакините желаеха да си запазят възможностите за оставане в групата, само че се видя, че ние сме по-класният тим и справедливо спечелихме. Когато стартира второто полувреме бях уверени, че ще вземем мач, разяснява Веселин Великов, за който това бе четвърта победа от четири мача отпред на Царско село.

„ Ясно е, че ние и Ботев Враца оставаме кандидати за първото място. Монтана, Несебър, Ботев Гълъбово се борят за другите места. Ботев Гълъбово направи четири следващи победи като посетител, тъй че няма да ни бъде елементарно в идващия мач “, сподели още Великов, който през днешния ден чества 41-ия си рожден ден.