Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе доволен от победата на

...

Загорчич: Заслужено победихме

Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе удовлетворен от успеха на “белите” с 3:1 над Пирин, с което отборът му се класира на седмо място в крайното класиране на постоянния сезон. Заги бе щастлив, че през днешния ден неговите футболисти са съумели да осъществят ситуациите си.

“Ние във всеки един мач излизаме за победа. Днес изиграхме здрав и мощен мач и успяхме да спечелим. През първото полувреме имахме някои обстановки, в които трябваше да реагираме по-добре, а след почивката имахме доста положения и успяхме да вкараме, тъй че справедливо бихме. Опитвахме да играем нашата игра, само че в някои мачове не се получаваше. Не сме си правили сметки в коя група ще ни е по-добре, искахме да си спечелим мача. Що се отнася до положението на Георги Петков значимо е, че няма строшаване на ключицата. Мисля, че Емануеле Джерия пази доста добре през днешния ден, макар че не очакваше да стартира титуляр. Имахме много контузени, само че всеки се влага в тренировките и мисля, че всички демонстрираха, че заслужават мястото си. Искаме и двете неща - Купата и плейоф. Не желаеме да вършим сметки, а да печелим във всеки един мач. Няма лесни срещи, във всеки мач, в случай че не се раздаваш ще имаш проблеми”, сподели Загорчич. Първа лига 26 кръг, понеделник 19 март  Славия 3:1краен резулат  Пирин (Благоевград)