Наставникът на похвали футболистите си за представянето им срещу в

...

Любо Пенев: Перфектно полувреме, абсолютен контрол върху цялата ситуация

Наставникът на похвали футболистите си за представянето им против в 1/8-финалния мач от шампионата за Купата сред двата тима, макар че неговият отбор го загуби с 1:2.

“Много добре. Давам висока оценка. Първото полувреме малко страхливо, със боязън, само че второто доста добре. Сега можеше да играем и продължения.

Тренираме по този метод и се опитваме да играем по този метод. Второто полувреме е това, което желая да виждам от тима. Независимо от съперника. С него се съобразяваме ненапълно, само че до там.

Не успяхме да отбележим изравнителен гол, само че поздравих момчетата. Това е футболът, който желая да виждам.

Доволен съм, тъй като момчетата се развиват, тимът надгражда. Удари, безспорен надзор върху цялата ситуация… Дори когато се пазиме, отново преобладаваме. Перфектно второ полувреме”, похвали своите състезатели Любослав Пенев. Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg