Нападателят на ЦСКА-София Георги Йомов обяви след поражението с 0:2

...

Йомов: Бяхме по-добри, но нямахме късмет, ЦСКА по нищо не отстъпва на европейските отбори,

Нападателят на ЦСКА-София Георги Йомов разгласи след провалянето с 0:2 от Клуж, че алените са били по-добрият отбор, само че са нямали шанс. Също по този начин българският национал добави, че тимът му по нищо не отстъпва на европейските отбори.

“Да тъкмо по този начин, Клуж ни излъга. Не ни доближи шанс. Бяхме по положителният тим на терена, първото полувреме владеехме напълно топката и имахме обстановки, само че нямахме шанс. Сковаване не мисля, че е имало. Като осъждам по първото полувреме мога да кажа, че играхме много освободено. Искам да благодаря на невероятната аудитория, само че това е. Допуснахме лек гол, втория не желая да го разясня, само че това бе доста противоречива дузпа. Има много мачове до края и имаме огромни шансове да печелим. Ние играем нашата игра, гоним си и задачата да станем първенци. Има позитв и той е, че ЦСКА играе в групите на ЛЕ. Ще създадем всичко допустимо да съберем оптимален борй точки в групата. По нищо не отстъпваме на европейските тимове ", сподели Йомов. Лига Европа 1 кръг, четвъртък 22 октомври  ЦСКА-София 0:2краен резулат  ЧФР Клуж