Нападателят на ЦСКА-София Евандро, който вкара победното попадение за домакинската

...

Евандро: Не смятам, че съм спасил отбора

Нападателят на ЦСКА-София Евандро, който вкара победното попадение за домакинската победа с 1:0 над Ботев (Враца) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига, разгласи, че не се усеща избавител на алените.

“Не считам, че съм избавил тима. Всички се борихме да спечелим. Благодарение на Господ влизат головете, само че това е и поради работата на всички. Смятам, че всички сме водачи на терена, освен аз. Работя съсредоточено и головете идват. Благодаря на тима, че идват успехите, което е най-важно.

За всеки мач би трябвало да даваме избран темп на игра. Това е футболът. Понякога едно полувреме не играеш толкоз добре. Ще забележим какво ще ни каже треньорът.

Надяваме се да победим Зоря и Лудогорец. Трябва доста труд и да се бориш за резултатите”, разяснява Евандро след срещата. efbet Лига 4 кръг, неделя 4 август  ЦСКА-София 1:0краен резулат  Ботев (Враца)