Намиращият се на последно място в Ла Лига тим на

...

Малага запази минимални шансове за спасение

Намиращият се на последно място в Ла Лига отбор на Малага резервира теоретичните си шансове за избавление, откакто се наложи с 1:0 над петия в подреждането Виляреал.

Единственото попадение в мача означи Чори Кастро, който бе прецизен от дузпа в 37-мата минута.

С успеха Малага събра 17 точки, само че към момента се намира на цели 11 от избавителния бряг, като до края на сезона остават единствено 8 кръга.

Загубата пък остави Виляреал без никакви шансове за офанзива на зона "Шампионска лига " защото "жълтата подводница " има 47 точки и е на цели 15 пункта от четвъртия Валенсия.

В другия мач от Ла Лига, игран по същото време, Ейбар и Реал Сосиедад приключиха наедно 0:0.

Ейбар е на десето място в подреждането с 40 точки, до момента в който Реал Сосиедад е 15-и с 34 точки./БТА