Намалена е видимостта поради мъгла в няколко области, предупреждават от

...
Намалена е видимостта поради мъгла в няколко области, предупреждават от
Коментари Харесай

Заради мъгла е намалена видимостта в няколко области в страната

Намалена е видимостта заради мъгла в няколко области, предизвестяват от Агенция " Пътна инфраструктура " (АПИ).

От 30 м до 50 м е понижена видимостта в областите Бургас - в региона на Средец и Вълчаново ханче, Варна, Кюстендил -по автомагистрала " Струма ".

До 100 м е видимостта в областите Бургас - по автомагистрала " Тракия ", Ловно ханче, Пода, Добрич, Русе - в региона на Сиво поле, Търговище - в региона на Омуртаг и по автомагистрала " Хемус ".

До 200 м - по високите места на Разград.

Движението по автомагистрала " Струма " при 150-и километър в събота краткотрайно беше спряно след верижна злополука в региона заради понижена видимост поради гъста мъгла.

Пътните настилки през днешния ден са най-вече мокри, тук-там е допустимо да са заледени, предизвестяват още от АПИ. Пътищата са обработени и проходими при зимни условия.

Времето над страната е най-вече ясно, тук-там с раздрана облачност. Температурите са в интервала от -9° С до +7° С. Слаб вятър духа на обособени места в страната.

Източник: АПИ

Източник: cross.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР