Монтана и Царско село направи голово шоу на снега на

...

Царско село сломи Монтана в снежно шоу на Огоста

Монтана и Царско село направи голово шоу на снега на стадион " Огоста ". Невероятният мач траял съвсем 3 часа приключи при резултат 3:4.

Почивката сред двете полувремена беше един час, тъй като снегът заличи линиите. На домакините им се наложи да търсят алена багра, с цел да могат да възобновят очертанията.
 Монтана - Царско село, онлайн онлайн
Монтана - Царско село 2:4, дъжд от голове в снега

Двубоят е и възпоменание за непрежалимия Никола Спасов

Преди началото на срещата имаше минута безмълвие в памет на прелестния голмайстор и по-късно сполучлив треньор Никола Спасов. Монтана и Царско село са последните два тима, водени от ерудирания експерт.

Царско село стартира по-силно, като в първите минути домакините мъчно минаваха центъра. Постепенно играта се изравни и офанзивите следваха към двете порти.

В 30-ата минута Иван Михов опитва да си вкара автогол след корнер. Веднага по-късно Александър Башлиев съумя да стори тъкмо това, отигравайки с глава обратно неспасяемо.