Младежкият национален отбор на България загуби с 0:1 от връстниците

...

Младежките национали отстъпиха на Русия в контрола

Младежкият народен тим на България загуби с 0:1 от връстниците си от Русия в контролна среща. Проверката се игра на стадион " Славия ".

Единственият гол в срещата вкара Михаил Игнатов в 12-ата минута.

Първата добра опция в мача беше за домакините, само че Будачев отрази удар на Християн Петров.
 Снимка 533389
Източник:

В 12-ата минута Игнатов с параболичен удар с глава направи беззащитен Вуцов.

В 28-ата минута българите проведоха добра офанзива. Минчев получи отляво, напредна и опита удар, който вратарят на Русия мазета в корнер.

Десет минути по-късно Тюкавин преодоля Симеон Петров и шутира мощно от 22 метра, само че Вуцов реагира добре и мазета. Малко по-късно Косарев се озова на стрелкова позиция, само че ударът му бе блокиран от Християн Петров.
 Снимка 533388
Източник:

В 58-ата минута Филип Кръстев откри резервата Митко Митков, който насочи топовен удар от към 20 метра, само че топката мина над гредата.

В 77-ата минута Станислав Шопов центрира на задната греда за Симеон Петров. Защитникът насочи мощен удар с глава, който мина около вратата. Три минути по-късно " лъвчетата " пратиха топката във вратата на Русия, само че голът на Мирчев бе анулиран поради игра с ръка.