Младежкият национален отбор на България по футбол (U21) победи с

...

Младите "лъвове" отнесоха Албания в приятелски мач

Младежкият народен тим на България по футбол (U21) победи с 4:0 Албания в контролна среща, играна на ст. " Славия " в столичния кв. " Овча купел ".

" Трикольорите " взеха решение изхода от дуела в първите 11 минути, когато резултатът бе 3:0, а гол от дузпа през втората част оформи разгрома.

Снимка: Lap.bg

" Лъвчетата " откриха резултата още във 2', когато Станислав Шопов се разписа от близко. Само три минути по-късно Симеон Петров удвои, откакто се оказа най-съобразителен при безредие в наказателното поле на противника. В 11' България повиши на 3:0 с попадение на Илия Груев-младши.

Темпото спадна доста през втората част. В 68' Владимир Димитров бе прецизен от дузпа, отсъдена за нарушаване против Мартин Минчев.

До края нямаше чисти положения и пред двете порти.

България: Вуцов, Попов, Петров, Тихомир Димитров, Дичев, Мирчев, Груев, Шопов, Митко Митков, Минчев, Димитър Митков

Албания: Лароши, Драгоши. Калай, Смалай, Гята, Мехмети, Карай, Бушай, Исмайлгеци, Вангьели, Марку

Източник: btvnovinite.bg