Мелбърн. Един от фаворитите за титлата при мъжете в Откритото

...

Зверев продължава напред след три сета срещу Джон Милман, Монфис даде само гейм на Бублик

Мелбърн. Един от любимците за купата при мъжете в Откритото състезание на Австралия Александър Зверев спести сили, като в среща от втория кръг победи представителя на домакините Джон Милман с 6:4, 6:4, 6:0 за час и 59 минути. Германецът направи 6 пробива против един на австралиеца и имаше преимущество в безусловно всички съставни елементи. В идната фаза Зверев ще играе против молдовеца Раду Албот, който победи различен австралиец - Александър Вукич, с 6:4, 7:6 (4), 6:4.

Гаел Монфис се наложи над казахстанеца Александър Бублик с 6:1, 6:0, 6:0 в последния мач за деня. Френският деец ще играе в идната фаза с чилиеца Кристиан Гарин, който е подложен под номер 16 в шампионата. Южноамериканецът се оправи мъчно с испанеца Педро Мартинес след 5 сета
Източник: focus-news.net