Манчестър Юнайтед спечели по категоричен начин първото място в своята

...

Манчестър Юнайтед вкара 4 гола за 11 минути

Манчестър Юнайтед завоюва по безапелационен метод първото място в своята група в " L " Лига Европа. " Червените дяволи " победиха с 4:0 АЗ Алкмаар на своя " Олд Трафорд " и по този начин си подсигуряваха, че ще завършат на върха. Англичаните избухнаха с четири гола за 11 минути през второто полувреме, с което подпечатаха успеха си. Ашли Йънг откри в 53-ата минута, по-късно Мейсън Грийнууд удвои в 58-ата, Хуан Мата направи резултата типичен в 62-ата минута от дузпа, а още веднъж Грийнууд бе създател на четвъртото попадение за своя отбор в 64-ата минута. Добрата вест за холандците бе, че тази загуба не бе съдбовна за тях и те също се класират на 1/16-финал като втори тим в крайното класиране.

В 9-ата минута Идриси направи прекрасен пробив отляво и стреля в близкия ъгъл, само че Ромеро следеше деликатно обстановката и избави.

В 17-ата минута Класи стреля от към 30 метра, само че ударът му бе неакуратен и мина над напречната греда.
Източник: fakti.bg