Манчестър Юнайтед претърпя тежка загуба от градския съперник Манчестър Сити

...

Крясъците на почивката в съблекалнята на Ман Юнайтед се чували в тази на Ман Сити, един от новите сред най-дейните

Манчестър Юнайтед претърпя тежка загуба от градския противник Манчестър Сити с 6:3 в дербито сред двата отбора в неделя следобяд, а с по един хеттрик за “гражданите ” се отличиха Фил Фоудън и Ерлинг Холанд. По този метод домакините прекъснаха серията на гостите от четири поредни триумфа в Премиър лийг, в това число такива в дербитата с Ливърпул и Арсенал. “Червените дяволи ” започнаха доста едва срещата и изглеждаха изцяло обезверени, а до почивката към този момент губеха с четири попадения, което се случва за повторно от началото на сезона след дуела с Брентфорд.
 Тен Хаг: Изненадан съм, че ни липсваше религия и борбеност Тен Хаг: Изненадан съм, че ни липсваше религия и борбеност
Вестник “Сън ” осведоми, че на почивката в съблекалнята на отбора е станало много горещо, а крясаците са били толкоз мощни, че са се чували в съблекалнята на домакините. Най-активни в тирадата за “събуждане ” на своите съотборници били Бруно Фернандеш и Лисандро Мартинес, които на висок звук говорили на съотборниците си. Това даде прочут резултат, тъй като в последна сметка играчите на Ерик загар Хаг изиграха по-добро второ полувреме, в което означиха три попадения, въпреки крайният резултат да доближи нови унизителни за отбора от “Олд Трафорд ” висоти след получените шест попадения.

Снимки: Gettyimages