Манчестър Юнайтед отпадна от Севиля на 1/8-финалите в Шампионска лига.

...

Севиля изхвърли Манчестър Юнайтед от Шампионска лига

Манчестър Юнайтед отпадна от Севиля на 1/8-финалите в Шампионска лига . Испанският отбор реализира първа победа на британска земя и смълча " Олд Трафорд " с два гола на Бен Йедер, попадението пък за Юнайтед означи Ромелу Лукаку.
Първото полувреме не бе на изключително високи обороти и ситуациите не бяха доста. През втората част обаче двата отбора започнаха да нападат повече, а последните 20-ина минути бяха доста трагични. В рамките на 4 минути влезлият като запаса за Севиля Бен Йедер означи две попадения и шокира " Олд Трафорд ". В 83` Лукаку съумя да върне едно попадение, само че времето пред " алените дяволи " се оказа прекомерно малко, с цел да сътворят знамение.
В другата среща довечера Рома победи с 1:0 Шахтьор (Донецк) . Общият резултат от двата мача е 2:2, само че поради гола на непознат терен " вълците " ще играят в идната фаза. Един Джеко се трансформира в воин, отбелязвайки единственото попадение в 53`.
Повече детайлности и видео вижте в Sportlive.bg.

Източник: actualno.com