Манчестър Юнайтед допусна втора загуба за сезона в английската Висша

...

"Уест Хем" стовари два чука на "Манчестър Юнайтед"

" Манчестър Юнайтед " позволи втора загуба за сезона в британската Висша лига. " Червените дяволи " отстъпиха с 0:2 на " Уест Хем " в среща от 6-ия кръг на футболния шампионат.

На " Лондон Стейдиъм " избраниците на Оле Гунар Солскяер не впечатлиха, а " чуковете " справедливо реализираха триумф, както направиха и през предишния сезон в семейството си на " Юнайтед ".

" Червените дяволи " бяха без звездите си Пол Погба, Антони Марсиал и Люк Шоу, само че в редиците им се завърна Дейвид Джеймс.

Снимка: Reuters

Първият гол падна малко преди почивката. Ярмоленко стреля от въздуха, а вратарят на гостите Давид де Хея нямаше по какъв начин да се намеси безапелационно и топката попадна във вратата му.

Хуан Мата и Скот Мактоминей можеха да изравнят, само че пропуснаха най-чистите положения за " Юнайтед " при започване на второто полувреме.

Вторият гол падна в 84-ата минута, когато Аарън Кресуел стреля чудесно от директен свободен удар.

Загубата е втора за " Манчестър Юнайтед " в шампионата, а отборът е на 7-о място във краткотрайното класиране с 8 точки. " Уест Хем " записа трети триумф и е на 4-а позиция.
Източник: btvnovinite.bg