Макар и вече подсигурили участието си на Евро 2020, футболистите

...

Испания сътвори голова фиеста в Кадис, вкара седем гола на Малта

Макар и към този момент подсигурили присъединяване си на Евро 2020, футболистите на Испания направиха шоу за публиката в Кадис и разрушиха новобранеца Малта със 7:0.
 Финландия е на Европейско, направи услуга и на България!

Страхотен триумф за скандинавците

Селекцията на Роберт Ромеро не остави никакъв късмет на островитяните, като още до почивката резултатът към този момент бе 2:0. Тон за разгрома даде Алваро Мората с попадение в 23-ата минута. Малко преди паузата измежду голмайсторите попадна и ветеранът Санти Касорла.
 Снимка 453089
Източник:

В 62-ата, 120 секунди, откакто размени Серхио Рамос, футболистът на Виляреал - Пау Торес почувства невероятната наслада от това да отбележиш за своята татковина, откакто на празна врата засече продължена след корнер топка от Пако Алкасер. 60 секунди по-късно красиво попадение осъществя и Пабло Сарабия.

Малтийците нямаха време да си поемат мирис, защото нов гол сполетя тяхната врата в 69-ата минута. Тиаго Алкантара спря дъха на почитателите с съвършен пас зад защитата за Дани Олмо, който елегантно преодоля Бонело и направи 5:0.
 Снимка 453085
Източник:

Шоуто продължи. В оставащите мигове от срещата Испания съумя да означи още два пъти посредством Морено и Навас, като по-този метод и да оформи своя повече от впечатляващ успех със 7:0.
 Норвегия към момента се надява за второто място в група F

Скандинавците разрушиха Фарьорски острови с 4:0

ИСПАНИЯ - МАЛТА 7:0

1:0 Мората (23 " ), 2:0 Касорла (41 " ), 3:0 Торес (62 " ), 4:0 Сарабия (63 " ), 5:0 Олмо (69 " ), 6:0 Морено (71 " ), 7:0 Навас (85 " )

СТАДИОН : " Рамон де Каранса "

СЪДИЯ : Виктор Касай (Унгария)

ИСПАНИЯ : Лопес, Бернат, Рамос, Албиол, Навас, Касорла, Родри, Алкантара, Сарабия, Мората, Морено (резерви: Кепа, Де Хеа, Алкасер, Бускетс, Карвахал, Гая, Мартинес, Саул, Олмо, Ойарсабал, Руис, Торес)

МАЛТА : Бонело, Корболан, Каруана, Агиус, Мускат, Писани, Пайбер, Вела, Мускат, Мбонг, Нвоко (резерви: Хабер, Ал-Туми, Каруана, Ефионг, Фенек, Гамбен, Грек, Микалеф, Мифсуд, Мускат, Зерафа)