Лудогорец спечели и реванша с КрусейдърсБългарският първенец Лудогорец постигна нов

...

Лудогорец спечели и реванша с Крусейдърс
Българският първенец

Лудогорец завоюва и реванша с Крусейдърс
Българският отличник Лудогорец реализира нов триумф над северноирландския Крусейдърс и се класира по безапелационен метод за втория квалификационен кръг в Шампионската лига. След разгромното 7:0 в Разград, през днешния ден "орлите" се постановиха над своя противник с 2:0 и по този начин с общ резултат 9:0 не престават в идната фаза.

„ Зелените “ излязоха напред в резултата още в 11-ата минута, откакто бранителят на домакините Родни Браун си означи гръмък автогол, прехвърляйки личния си вратар. След почивката възпитаниците на Пауло Аутуори стигнаха до второ попадение, което бе дело на полския нападател Якуб Шверчок.

В идната фаза противник на разградчани ще бъде унгарският Мол Вида, който се оправи мъчно с първенеца на Люксембург Дюделандж с общ резултат 3:2. /БГНЕС
Източник: bgnes.com