Лозан Панов всява интриги и раздори в съдебната система. Той

...
Лозан Панов всява интриги и раздори в съдебната система. Той
Коментари Харесай

Димитър Узунов за Лозан Панов: Това не може да продължава, този човек нанася щети

„ Лозан Панов всява интриги и раздори в правосъдната система. Той политиканства. Това не може да продължава, този човек нанася вреди “. Това съобщи пред БТВ арбитър Димитър Узунов.

Вчера единадесет от членовете на предходния състав на Висшия правосъден съвет (ВСС), избрали Лозан Панов за ръководител на Върховния касационен съд (ВКС), желаеха оставката му. В настояването си някогашните кадровици ясно показват, че съжаляват за този избор и декларират, че с гласовете си в поддръжка на Панов са позволили „ тежка неточност “.

„ Той назова нас, които го подкрепихме и избрахме, „ тресавище “ и „ циници “. Не желаеме Висш съдебен съвет да образува дисциплинарно произвеждане, а подканваме Панов да си подаде оставката “, акцентира Узунов. /tribune.bg
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР