Локомотив София разби с 6:0 Сливнишки герой в контролна среща,

...

Локомотив София громи в контрола, Ненов с хеттрик

Локомотив София разруши с 6:0 Сливнишки воин в контролна среща, играна в събота в " Надежда ". Първоначално " железничарите " трябваше да играят с дубъла на ЦСКА 1948, само че противникът им беше заменен.

С хеттрик за спечелилите се регистрира новото попълнение Юлиан Ненов. " Червено-черните " вкараха три гола през първото полувреме и бързо унищожиха интригата.

Още в 12-ата минута Франса откри резултата, откакто топката среща гредата при удар на Красимир Милошев, а бразилецът не сбърка при добавката. Малко по-късно Ненов удвои от дузпа. В средата на първото полувреме Франса направи резултата типичен, разписвайки се с глава след центриране на Християн Чипев. Минути по-късно нападателят пропуща да оформи своя хеттрик от дузпа.

Локо стартира мощно и втората част и в 49-ата минута Ненов беше изведен самичък против вратаря от Милошев и вкара за 4:0. След час игра се разписа и Димитър Митков оставал очи в очи с противниковия пазач.

Крайният резултат оформи Ненов в 75-ата минута.