Локомотив ще научи съперника си за втория кръг в турнира

...

Локо научава съперника си за Купата тази вечер, Марица излиз...

Локомотив ще научи противника си за втория кръг в шампионата за Купата на България довечера. Жребият за осминафиналите в конкуренцията ще бъде изтеглен в студиото на ДИЕМА СПОРТ незабавно след директното предаване на мача Спартак Варна - Лудогорец. Церемонията ще стартира не по-рано от 18:15 часа и може да бъде проследена онлайн по малкия екран.

Освен черно-белите, още един пловдивски тим може да бъде в урната при жребия. Това може да стане, в случай че Марица победи Славия в 1/16-финален дуел. Срещата е от 16 часа на стадиона под комина на Захарната.

Класиралите се тимове посредством цялостен чоп ще дефинират осем двойки. Победителите се излъчват по системата на премахване в една футболна среща според член 19, ал.1, ал.3, алинея 4 и алинея 5 от Наредбата на БФС за шампионатите и шампионатите.

Мачовете ще се играят на 27, 28 и 29 октомври 2021 г.
Източник: marica.bg