Локомотив прекъсна лошата серия с разгром над Ботев ВрацаЛокомотив Пловдив

...

Локомотив прекъсна лошата серия с разгром над Ботев Враца

Локомотив прекъсна неприятната серия с погром над Ботев Враца
Локомотив Пловдив записа безапелационна победа с 4:0 над Ботев Враца на "Лаута" в следващ мач от Първа професионална лига. И четирите попадения за домакините паднаха в последния половин час на мача, а техни създатели станаха Бирсент Карагерен (61), Вилим Посинкович (68 и 81) и Ален Озболт (90).

В 61-та минута Карагерен даде звук за триумфа, откакто бе изведен отдясно и с акуратен удар преодоля Красимир Костов. Седем минути по-късно "деветката" на пловдивчани асистира по превъзходен метод на Посинкович, който значително предреши изхода на мача. Девет минути преди края сърбинът осъществя второто си попадение в срещата, а в даденото от съдията Станислав Тодоров продължение резервата Озболт оформи крайното 4:0.

С триумфа "смърфовете" прекъснаха неприятната си серия от шест мача без победа и изпревариха днешния си противник в класирането. За Ботев Враца това е трета поредна загуба след четирите следващи победи. Двата отбор са осми и девети в класирането със надлежно 25 и 24 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com