Локомотив (Пд) 0 : 0 Берое 90+5′ КРАЙ НА МАЧА!

Берое
 90+5′
КРАЙ НА МАЧА!
 Локомотив (Пд) и Берое приключиха 0:0 в мач от efbet Лига
Локомотив (Пд) и Берое не съумяха да се победят в динамично тракийско дерби на " Лаута "

" Смърфовете " краткотрайно изместиха ЦСКА от второто място
90+4′
Давид Малембана е пуснат в игра, с цел да скача високо при последното статично състояние за Локо.
90+4′
МЕЛЕ! ИЛИЕВ! Последната секунда от даденото продължение можеше да донесе безгранична наслада за Локо. При ужасно меле в 94-ата минута, Димитър Илиев за момент можеше да се трансформира в воин за родния си клуб, само че ударът му от близко с глава попадна в ръцете на Ганев.
 Снимка 530440
Източник:
90+3′
Тактическа промяна за заралии Джуниет Али заменя Ибрахма Конте.
90+2′
Конър Руан получава жълт картон поради нервозен изблик.
90′
ЧЕРВЕН КАРТОН! Последното забавно събитие на локомотивския стадион се случи в 90-ата минута. Стийв Фуртадо изпусна нервите си и изрита без топка Конар Руан. Ненужното му нарушение не бе простено от рефера Попов и африканецът беше изпъден с червен картон. На прибиране към тунела той даже напсува своя старши-треньор Петър Колев.
88′
Лебон се появява в игра, като ще размени Алиун Фал.
86′
Друг гений на Локо - Даниел Иванов също ще оказва помощ в офанзива, като заменя Умарбаев .
85′
Младокът Георги Мавродиев се появява на мястото на Момчил Цветанов.
82′
НИКОЛАЕВ! Николай Николаев - Хълк можеше да се реваншира за грешката си от по-рано с гол в 82-ата минута. Крайният защитник се бе присъединил в офанзива за Локо, при която засече от въздуха съвършено центриране на Конър Руан. Акробатичният му изстрел обаче мина малко над горната греда.
 Снимка 530441
Източник:
74′
ШАНС ЗА БЕРОЕ!! Гостите от Стара Загора пропиляха изключителната опция да смълчат трибуните на " Лаута " в 74-ата минута. Локо извърши корнер, който бе отразен добре от беройци. За зла орис на " черно-белите " обаче, Николай Николаев сбърка в устрема си да върне бързо напрежението в полето на " зелените ". От грешката му се възползва Алиун Фал, останал изцяло самичък против Илко Пиргов. Африканецът не резервира самообладание и прати изстрела си около дясната греда на Пиргов.
 Снимка 530439
Източник:
64′
Промяна в лагера на Локомотив. Конър Руан ще се появи в игра на мястото на Александър Иванов.
60′
Първа рокада в състава на Берое. Мартин Камбуров бива сменен от Кукула .
58′
ФАЛ! Берое можеше да стигне до откриващото попадение в срещата с настъпването на 58-ата минута. Сенегалецът съумя да се провре сред отбраната на " смърфовете ", само че изстрелът му от дребен ъгъл беше качествено отразен от Пиргов. Нужно е да отбележим, че цялата обстановка тук беше направена от Мартин Камбуров.
 Снимка 530438
Източник:
47′
Второто полувреме стартира с удар на Илиян Стефанов от гостите. Той получи топката малко след центъра на игрището в половината на " смърфовете " и опитва отдалечен изстрел, само че топката излезе в навън.
46′

45′
ИГРАТА съдебна експертиза ПОДНОВЯВА!
45′
ПОЧИВКА!
43′
Опит за извеждащо подаване към Мартин Камбуров, което обикновено нямаше по какъв начин да бъде овладяно от намиращия се на преклонна футболна възраст нападател.
38′
Гостите от Берое получават още един жълт картон. Нарушение в центъра направи Стефанов .
 Снимка 530436
Източник:
34′
Илиас Хасани от Берое получава първия жълт картон в мача.
28′
" Смърфовете " проведоха нова добра офанзива в 28-ата минута. Умарбаев хитро видя междина във вражеската отбрана, с цел да подаде технично към Карагарен. Биската шутира от въздуха, само че ударът му попадна тъкмо в обсега на сигурния в този момент Ганев.
20′
УМАРБАЕВ! Незнайно по какъв начин, Локомотив не съумя да поведе в 20-ата минута. Парвиз Умарбаев наказа жестоко недоразумение сред Ганев и Мезаг. Последният си разреши да загуби топката в невралгична зона, само че надхитрилият го таджикистанец не съумя да насочи изстрела си в опразнената врата.
18′
Берое опита да компенсира слабото си начало с лека активизация след петнадесетата минута. Заралии извършиха няколко корнера, които внесоха леко напрежение за Илко Пиргов и отбраната пред него. В 18-ата минута пък Илиян Стефанов беше оставен непокрит на дъгата, но изстрелът му се оказа разочароващ и излезе високо в навън.
 Снимка 530435
Източник:
8′
Бирсент Карагерен сътвори едно от обичайните си включвания от фланга. Крилото проби през Александър Василев и шутира към далечния ъгъл на Ганев. На пътя на топката обаче бе застанал Теди Мезаг, изчистил кълбото далеко.
2′
ШАНС ЗА ЛОКО! Завърналата се аудитория на " Лаута " можеше да чества попадение единствено 60 секунди след началния съдийски сигнал. Гостите от Берое позволиха неточност при изнасянето на топката, при която Момчил Цветанов съумя да навлезе в наказателното поле на заралии. Националът върна леко обратно за дебютиращия като титуляр Александър Иванов. Синът на Гонзо обаче разочарова със завършващия си удар.
1′
НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!
 Снимка 530434
Източник:
Състав 1. Илко Пиргов 33. Генадий Ганев 61. Диниш Алмейда 5. Теди Мезаг 25. Лукас Масоеро 6. Александър Цветков 4. Кристиан Гомис 9. Мартин Камбуров - капитан 34. Петър Витанов 11. Алиун Фал 39. Парвиз Умарбаев 17. Ибрахима Конте 44. Николай Николаев 18. Илиас Хасани 7. Момчил Цветанов 19. Александър Василев 14. Димитър Илиев - капитан 20. Стив Фуртадо 9. Бирсент Карагарен 25. Георги Ангелов 19. Александър Иванов 94. Илиян Стефанов Треньор Александър Тунчев Петър Колев Резерви 81. Ивайло Василев 12. Душан Перниш 11. Конър Руан 2. Джуниет Али 5. Дейвид Малембана 15. Георги Динков 13. Видол Сейменски 21. Кийлън Лебон 20. Иван Арамазов 23. Ерсон Кукула 50. Даниел Иванов 66. Радослав Апостолов 15. Георги Мавродиев 73. Иван Минчев
Локомотив (Пловдив) има късмет да си върне втората позиция в efbet Лига с победа над Берое.

" Смърфовете " ще излязат пределно стимулирани в този конфликт.

В същото време Берое е в сериозна дупка в последно време. Старозагорци имат потребност от глътка пресен въздух, откакто са в серия от 6 следващи мача без победа.
 Снимка 529943
Източник:

Отборът очевидно доиграва шампионата без необикновен възторг, само че пък може през днешния ден да реши да играе за достойнството си и да опита да изненада домакините.
 Христо Крушарски: Мога да се откажа от Локо (Пловдив)

" Винаги съм казвал, че Михайлов би трябвало да остане "

" Зелено-белите " към този момент съумяха да си тръгнат с точка от гостуването си на " Лаута " в постоянния сезон след тъждество 1:1. Преди това в конфликта в Стара Загора пък Локо се наложи с 3:1.

Треньорът на домакините Александър Тунчев не може да употребява в този мач тарана Георги Минчев, който е осъден за насъбрани картони. Освен него ще отсъства и бранителя Малембана.
 Умарбаев с нова повиквателна за Таджикистан

Попадна измежду избраниците на Усмон Тошев

За гостите треньорът Петър Колев няма котузени или осъдени играчи. Той обаче продължава да ротира състава в търсене на оптималната единайсеторка.