Локомотив Пловдив и Берое играят при 0:0 в сблъсък от

...

НА ЖИВО: Локомотив Пд 0:0 Берое, фрапантни пропуски и на двата отбора

Локомотив Пловдив и Берое играят при 0:0 в конфликт от третия плейофен кръг в efbet Лига. Двубоят е с начален час 19:30 и можете да го гледате в директно предаване по DIEMA SPORT, а в Gong.bg да следите всичко най-интересно от срещата онлайн.

Мачът стартира с минута безмълвие в памет на огромния български бранител Георги Димитров-Джеки, който ни напусна преди три дни. Още с началния съдийски сигнал домакините се втурнаха в офанзива и Александър Иванов, който е титуляр на мястото на санкции Георги Минчев, можеше да се разпише в 1-ата минута. Той получи добър пас от Карагарен, само че ударът му бе слаб и право в ръцете на вратаря Ганев. Осем минути по-късно Карагарен показва отлична техника на малко пространство и си освободи пространство за пукотевица. Ударът му обаче беше блокиран от бранител на гостите. Непростим пропуск направи Парвиз Умарбаев в 20-ата минута. Той употребява неточност на Теди Мезаг и вратаря Ганев, открадна топката, само че не уцели опразнената врата. Активната игра на домакините докара до нова заплаха пред вратата на Берое в 29-ата минута. Карагарен бе открит на линията на засадата от Умарбаев, само че ударът му не затрудни Ганев. Най-активният на терена през първата част Бирсент Карагарен изкара два жълти картона в рамките единствено на 4 минути на Хасани и Стефанов, които стопираха с нарушавания негови обещаващи офанзиви. Гостите влязоха по-уверено във втората част и можеха да поведат в 57-ата минута. Мартин Камбуров изведе Алиун Фал на стрелкова позиция, само че вратарят Илко Пиргов се намеси и не разреши топката да влезе зад тила му. Алиун Фал пропусна да открие резултата в 75-ата минута, правейки още по-голям пропуск от този на Умарбаев преди почивката. Грешка на Николай Николаев в центъра на терена разреши на нападателя на Берое да напредне и да излезе очи в очи с вратаря Пиргов. Ударът му обаче мина около десния дирек на вратата на домакините. ЛОКОМОТИВ ПД - БЕРОЕ 0:0 /