Локомотив (Москва) почти сигурно приключва с участието си в Лига

...

Локомотив мина през поредна гара по трасето към титлата

Локомотив (Москва) съвсем несъмнено завършва с присъединяване си в Лига Европа, само че пък стремглаво върви към шампионската купа в съветския хайлайф. Днес “железничарите” съкрушиха Урал с 2:0 като посетители и осем кръга преди края още веднъж имат 8 точки задатък пред ЦСКА (Москва) и Спартак (Москва).

Столичани взеха решение всички в границите на четири минути първоначално. В 11-ата Андрей Миранчук заби прекрасен гол с шут под гредата, а в 15-ата минута Мануел Фернандеш удвои от дузпа. След това за тима на Юрий Сьомин беше елементарно да задържи преднината си.

«Локомотив» обыграл «Урал» и не разрешил «Спартаку» сократить отставание

— Спорт БО (@Sport_BO) March 12, 2018
Българският халф Николай Димитров беше титуляр за домакините, само че в 60-ата минута беше сменен. Урал е 11-и в класирането, като има единствено точка в последните си шест мача за състезание.

В четвъртък Локо приема Атлетико Мадрид в реванш от 1/8-финалите в Лига Европа, само че възможностите за продължение напред са оскъдни след загубата с 0:3 в Испания.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 22 кръг, понеделник 12 март  Урал 0:2краен резулат  Локомотив (Москва)