"Локомотив" /Мездра/ стъпи отново на победния път и победи третия

...

С 4 юноши Локомотив /Мездра/ победи с 2:1 Янтра /Полски Тръмбеш/

"Локомотив " /Мездра/ стъпи още веднъж на победния път и победи третия в класирането "Янтра " /Полски Тръмбеш/ с 2:1 в мач от Северозападната Трета лига.
Железничарите направиха мощен мъч, макар отсъствието на голмайстора Валдемар Стоянов и опитните бранители Камен Каменов и Цветко Иванов.
Николай Нинов пусна в игра като титуляри 4-ма юноши, които изцяло оправдаха доверието му.
Гостите вкараха за 0:1 посредством Красен Каравелов още в 13 минута, само че това бе всичко. Лионел Матадос изравни и върна мездренчани в мача в 60-та минута, а второто му попадение в 71 минута донесе успеха на "Локо ".
Нинов употребява следните играчи: Ивайло Сайков, Методи Янков, Генади Петров /к./, Васислав Димитров, Валентин Христов, Гроздан Илиев, Светослав Бонев /85 Владимир Найденов/, Светослав Валериев, Никола Цолов, Милен Василев /90 Божидар Цветков/, Лионел Матадос.
Източник: bulnews.bg