Локомотив (Мездра) надигра гостуващия му Ювентус (Малчика) с 3:0. Двубоят

...

Локомотив зарадва кмета на Мездра с категоричен успех и подаръци за ЧРД

Локомотив (Мездра) надигра гостуващия му Ювентус (Малчика) с 3:0. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета лига.

Преди мача капитана на домакините Генади Петров подари икона от името на целия тим на кмета на Община Мездра Иван Аспарухов, който преди няколко дни навърши 66 години. Градоначалникът получи и подарък червено-черна фланелка с номер 66 от Андриан Димитров, представляващ управлението на клуба.

Последният подарък пристигна от терена. Отборът на треньора Диан Попов можеше да бие с повече.
 Локо (Мездра): Да продължим победния ход Локо (Мездра): Да продължим победния ход
Не беше изминал още началния четвърт час, когато Ваньо Иванов технично трансферира вратаря на противника за 1:0. Голмайсторът и Михаил Иванов имаха по още един късмет да се разпишат, само че до края на полувремето нов гол не падна.
 Ювентус (Малчика): Защо да не спечелим в Мездра? Ювентус (Малчика): Защо да не спечелим в Мездра?
Това се случи десетина минути след почивката, когато Михаил Иванов подаде и влезлия като запаса Васил Калоянов удвои задатъка на Локомотив. В 66-ата минута Васил Сапунджиев стреля в гредата и може би най-хубавия на терена Михаил Иванов с добавка направи 3:0.