Ливърпул и Фулъм играят при резултат 0:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Ливърпул - Фулъм 0:1

Ливърпул и Фулъм играят при резултат 0:1 в мач от 27-ия кръг на Висшата лига. Двубоят започва в 16:00 часа и ще бъде излъчен директно по DIEMA SPORT 2 , а на уеб страницата Gong.bg ще може да наблюдавате всичко най-интересно от срещата на „ Анфийлд “.

Първата добра опция се откри пред гостите. Кени Тете центрира в наказателното поле, където Джош Майа стреля акробатично, само че около вратата. "Мърсисайдци " дадоха отговор незабавно, само че изстрелът на Диого Жота от близко бе блокиран от бранител на лондончани.

В 11-ата минута Адемола Луукман смени посоката в наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, само че топката профуча около десния непряк дирек.

Осем минути по-късно Мохамед Салах имаше добра опция за попадение, само че изстрелът му мина около левия непряк дирек.

В 35-ата минута Адамола Луукман бе изведен зад тила на отбраната на домакините. Крилото навлезе в наказателното поле и вместо да подаде, стреля в близкия ъгъл, само че Неко Уилямс уверено почисти в ъглов удар.

Четири минути по-късно Джердан Шакири стреля красиво от директен свободен удар, само че топката прелетя над напречната греда.

Двата отбора продължиха да работят на високи обороти и играта бързо се пренасяше от едното до другото наказателно поле. Гостите демонстрираха повече заостреност, само че отбраната пред Алисон се оправи с заплахите.

В последната минута на първото полувреме Фулъм откри резултата. Мохамед Салах се забави с изчистването на топката, позволявайки на Марио Лемина да му открадне топката. Халфът на гостите незабавно стреля в долния десен ъгъл и осъществя.