Лионел Меси подари нова приказна вечер на Барселона и засили

...

Меси подари нова приказна вечер на "Камп ноу" и засили "Барселона" към финала

Лионел Меси подари нова приказна вечер на " Барселона " и ускори тима към финала в Шампионската лига. Аржентинецът вкара два гола при успеха с 3:0 против " Ливърпул " на " Камп ноу ".

Двубоят беше оспорван и до 75-ата минута не предвещаваше сходен процес. Луис Суарес даде преднина на испанския първенец в средата на първата част, а след почивката гостите заиграха мощно и сътвориха няколко рискове пред вратата на каталунците.

Четвърт час преди края пристигнаха минутите на Меси, който означи две попадения и наклони мощно везните в интерес на своя тим преди реванша на " Анфийлд ".

С гола на Суарес " Барселона " стигна границата от 500 попадения в Шампионската лига - достижение, което само " Реал " (Мадрид) е записвал.

Източник: dnevnik.bg