Лион показа истинските си възможности и победи Ница с 2:0

...

Лион се доближи до мечтаното място в топ 4

Лион сподели същинските си благоприятни условия и победи Ница с 2:0 в среща от 24-ия кръг на Лига 1. " Хлапетата " можеха да завоюват доста по-убедително, само че вкараха единствено два гола, дело на Муса Дембеле от дузпа в 8-ата минута и Карл Токо-Екамби в 52-ата.

Силен мач за отбора на Петер Бош изигра завърналият се от Тотнъм Танги Ндомбеле. Халфът беше в основата на множеството положителни офанзиви на Лион и справедливо получи овациите на почитателите при промяната си в последните минути.

Лион към този момент е шести в класирането с 37 точки, колкото има и петият Рен. Разликата с четвъртия Страсбург е единствено една точка. Ница пък остава на третата позиция с 42 пункта и не съумя да измести от второто място Марсилия.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.