Лидерът на Има такъв народ Слави Трифонов заяви в социалната

...
Лидерът на Има такъв народ Слави Трифонов заяви в социалната
Коментари Харесай

Слави Трифонов: Резултатите от социологическите проучвания се манипулират

Лидерът на " ИТН " Слави Трифонов съобщи в обществената мрежа фейсбук, че резултатите от социологическите изследвания се манипулират.

Повод за коментара му е последното изследване на организация " Маркет ЛИНКС ", съгласно което Има Такъв Народ ще остане отвън Народното събрание при нови избори. Проучването демонстрира, че електоралната подркепа за групировката е едвам 2,2 %.

Според него социолозите от организацията са некадърни или манипулират резултатите от изследванията си със скрита цел. По думите му " Маркет ЛИНКС " постоянно е давала занижени проценти за електоралната поддръжка за партията му.


Трифонов акцентира, че преди последните избори организацията е давала на Има Такъв Народ 3,4%, а групировката е взела 6,78 %. Той означи, че на първите избори, на които Има Такъв Народ се е явила, " Маркет ЛИНКС " е давала на групировката 3,8%, а тя е взела 17,66 %.

Такива са обстоятелствата, акцентира Трифонов. 

" Тоест социолозите от " Маркет ЛИНКС " или са цялостни некадърници, или се пробват да манипулират резултатите с някаква цел ", акцентира водещият и водач на Има Такъв Народ. 
 При нови избори в този момент - под 3% разлика сред ГЕРБ и ПП-ДБ
При нови избори в този момент - под 3% разлика сред ГЕРБ и ПП-ДБ

Расте сензитивно хората, които декларират, че ще гласоподават изрично при предварителен избор за парламент
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР