Левски и Лудогорец завършиха 0:0 първото полувреме от дербито на

...

Левски и Лудогорец са 0:0 на полувремето

" Левски " и Лудогорец приключиха 0:0 първото полувреме от дербито на 25-ия кръг. Пред 5000 фенове домакините демонстрираха по-добра игра, само че неналичието на късмет им попречи да водят в резултата. При първичния напън Станислав Иванов пропусна в 6-ата минута. След като се окопитиха гостите от Разград пробваха да изнесат играта по-напред след 10-ата минута. Кешерю изтърва за Лудогорец в 15-ата. Ударът му от границата на пеналта бе избавен майсторски от вратаря Миятович. Бърза контра на гостите в 25-ата минута приключи с автогол на Ейлофсон, само че страничния арбитър бе вдигнал преди този момент флага за засада на Чибота. Последните 15 минути на полувремето " Левски " още веднъж игра по-силно, само че отново нямаше късмет в завършващата фаза. В 35-ата минута Иван Горанов би рисково, само че вратаря Владо Стоянов избави. Секунди преди последния сигнал Спиерингс от фаул опита да изненада Стоянов, само че последния още веднъж сподели майсторство и избави.
Източник: standartnews.com