Лацио и Аталанта си разделиха по точка, след като завършиха

...

Лацио и Аталанта не се победиха в голово шоу

Лацио и Аталанта си разделиха по точка, откакто приключиха 3:3 в мач от осмия кръг на Серия " А ".

На полувремето римляните изоставаха с три гола, само че след почивката две дузпи им помогнаха да стигнат до непълен поврат.

Резултатът бе открит в 23-ата минута от Луис Муриел. Само пет минути по-късно още веднъж той удвои. Малко преди почивката Лацио получи трети гол. Този път негов създател бе Папу Гомес. В 69-ата минута Чиро Имобиле бе прецизен от дузпа, а минутка по-късно Хоакин Кореа вкара за 2:3. В края на мача, в 90-ата минута, още веднъж Чиро Имобиле, още веднъж от дузпа - 3:3.

След този мач Аталанта заема третата позиция в класирането със 17 точки, а Лацио е пети с 12.