Каварна. Отборът Каварна СОТ No Limit спечели коледния турнир по

...

Добрич: Отборът „Каварна СОТ No Limit” спечели коледния турнир по футбол

Каварна. Отборът „ Каварна СОТ No Limit " завоюва коледния шампионат по футбол в зала за 2018 г, който се организира от 10 до 16 декември в спортна зала „ Олимпиада ”. Това оповестиха от пресцентъра на Община Каварна . В доста първокласен дуел отборът на спечелилите завоюва с 4:0. Трети в крайното класиране се подреди отборът на „ Подлеза “ след служебна победа в мача за трето място против „ Калацерка “. За поредна година феновете на футболната игра станаха очевидци на доста качествени дуели, само че всичките в духа на спортсменството и другарството, с което всички състезатели трансфораха шампионата в състезателен празник, на който феновете идваха с интерес да следят дуелите. Голмайстор на шампионата стана Любомир Костов от тима победител с 13 точни попадения, а за вратар на шампионата беше избран стража на „ Подлеза “ Иван Иванов. Пламен Атанасов от „ Свети Георги “ получи наградата за най-полезен играч, а тимът на „ Калацерка “ сграбчи наградата за Феър Плей. За най-красив гол на шампионата бе избрана задната ножица на Дарин Андонов от тима на „ Подлеза “. Всички спечелили и отличени получиха купи, статуетки, грамоти и парични награди обезпечени от община Каварна.
Източник: focus-news.net